Loni jsem stihl toto
Klec - Ostrava, Hudební bazar 11.1. 2013
Ajdontker - Ostrava, Chlív 19.1. 2013
Retro Jokers - Ostrava, Chlív 19.1. 2013
Snadné pohyby - Ostrava, Chlív 19.1. 2013
Bulbulators - Ostrava, Barrák 25.1. 2013
Degradace - Ostrava, Barrák 25.1. 2013
Mad Pigs - Ostrava, Barrák 25.1. 2013
Nežfaleš - Opava, Art 26.1. 2013
Proti směru - Opava, Art 26.1. 2013
The Wet Fox - Opava, Art 26.1. 2013
Čůračí hlavy - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.2. 2013
Jo Riittää! - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.2. 2013
Spínací špendlík - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.2. 2013
Vision Days - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.2. 2013
Nihilizzm (PL, Racibórz) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 2.3. 2013
3 tečky (Havířov) - Ostrava, Hudební bazar 8.2. 2013
Downstream (SK, Trnava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 15.2. 2013
Grey Years (AT, Hollabrunn) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 15.2. 2013
Skywalker (Praha) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 15.2. 2013
The Sin of Lilith (Orlová) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 15.2. 2013
Today Ashley (Kopřivnice) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 15.2. 2013
Dextreat (Brno) - Ostrava, Barrák 19.2. 2013
Patriot (SK, Senec) - Ostrava, Barrák 19.2. 2013
Rusty Fox (Ostrava) - Ostrava, Barrák 19.2. 2013
Blackshard (Šenov) - Šenov, Horakůvka 22.2. 2013
SG (Sjetý gumy) (Ostrava) - Šenov, Horakůvka 22.2. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Barrák 23.2. 2013
Follow The Waves (Opava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.3. 2013
Forgotten - Ostrava, Barrák 23.2. 2013
Just Plane (Ostrava) - Ostrava, Barrák 23.2. 2013
Behind Our Walls (Ostrava) - Ostrava, Barrák 26.2. 2013
Kallibra (Orlová) - Ostrava, Barrák 26.2. 2013
Ajdontker (Havířov) - Havířov, JAZZ 28.2. 2013
Meybe (Frýdek-Místek) - Havířov, JAZZ 28.2. 2013
Follow The Water (HU, Budapest) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.3. 2013
Nohanded Painter (HU, Gyor) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.3. 2013
Scarlett Avenue (Opava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.3. 2013
Lamento (Havířov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 2.3. 2013
Smích hyen (Ostrava)- Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 2.3. 2013
The Neunikneš (Ostrava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 2.3. 2013
Days The Ends (Uherské Hradiště) - Ostrava, Barrák 6.3. 2013
Prenič zanič (SK, Púchov) - Ostrava, Barrák 6.3. 2013
Showers (Ostrava) - Ostrava, Barrák 6.3. 2013
Satycarion (Písek) - Havířov, JAZZ 7.3. 2013
Solar System (Havířov) - Havířov, JAZZ 7.3. 2013
Wild Hunters (Hranice na Moravě) - Havířov, JAZZ 7.3. 2013
Scarlett Avenue (Opava) - Orlová, Futra 9.3. 2013
The Fall Of Ghostface (Opava) - Orlová, Futra 9.3. 2013
Thieves ïn Streets (Bílovec) - Orlová, Futra 9.3. 2013
Today Ashley (Kopřivnice) - Orlová, Futra 9.3. 2013
PittyPoky (Libštát) - Ostrava, Barrák 11.3. 2013
Shockwave (Šumperk) - Ostrava, Barrák 11.3. 2013
The End (Třinec) - Ostrava, Barrák 11.3. 2013
Saturn United (Frýdek-Místek) - Ostrava, Barrák 13.3. 2013
The Places (Ostrava) - Ostrava, Barrák 13.3. 2013
Emergency Exit (Rožnov pod Radhoštěm) - Havířov, JAZZ 14.3. 2013
Saturn United (Frýdek-Místek) - Havířov, JAZZ 14.3. 2013
Fishing Strip (SK, Topolčany) - Ostrava, Barrák 19.3. 2013
Utoma doma (Rychvald) - Ostrava, Barrák 19.3. 2013
FaxEx (Brno) - Ostrava, Barrák 19.3. 2013
Ebony Eye (SK, Žiar nad Hronom) - Havířov, JAZZ 21.3. 2013
Panta Rhei (Přerov) - Havířov, JAZZ 21.3. 2013
Radgorath (Havířov) - Havířov, JAZZ 21.3. 2013
Splaš můru (Šenov) - Opava, JAM 23.3. 2013
Vision Days (Brněnec) - Opava, JAM 23.3. 2013
Volant (Pardubice) - Opava, JAM 23.3. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Barrák 27.3. 2013
Líheň (Frýdek-Místek) - Ostrava, Barrák 27.3. 2013
Utoma doma (Rychvald) - Ostrava, Barrák 27.3. 2013
Úspěch (Ostrava) - Havířov, Náměstí Republiky 27.3. 2013
Behind Our Walls (Ostrava) - Ostrava, Barrák 2.4. 2013
Mass Perception (SK, Žilina) - Ostrava, Barrák 2.4. 2013
Solar System (Havířov) - Ostrava, Barrák 2.4. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Barrák 3.4. 2013
The Places (Ostrava) - Ostrava, Barrák 3.4. 2013
Persona (Žatec) - Ostrava, Barrák 3.4. 2013
3 tečky (Havířov) - Ostrava, Důl Michal 5.4. 2013
Splaš můru (Šenov) - Šenov, Horizont 6.4. 2013
Clinic Music (SK, Bratislava) - Ostrava, Barrák 9.4. 2013
Fragmentary (Kroměříž) - Ostrava, Barrák 9.4. 2013
Panta Rhei (Přerov) - Ostrava, Barrák 9.4. 2013
Líheň (Frýdek-Místek) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 11.4. 2013
Utoma doma (Rychvald) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 11.4. 2013
Blackshard (Šenov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 13.4. 2013
Coz def (Rychvald) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 13.4. 2013
Sklepmaster (Opava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 13.4. 2013
Teralodon (Kozlovice) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 13.4. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Forum Nová Karolina 17.4. 2013
Aces (SK, Bratislava) - Havířov, JAZZ 18.4. 2013
Clinic Music (SK, Bratislava) - Havířov, JAZZ 18.4. 2013
Ginger (Přerov) - Havířov, JAZZ 18.4. 2013
Mass Perception (SK, Žilina) - Havířov, JAZZ 18.4. 2013
Greedy Invalid (Nový Jičín) - Ostrava, Barrák 19.4. 2013
Tezaura (Brno) - Ostrava, Barrák 19.4. 2013
Alvaréz Peréz a Latexjesus (Brno) - Ostrava, Barrák 19.4. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Bandaband (Ostrava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Give Em Blood (AT, Graz) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
J.A.R. (Praha) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Mandrage (Plzeň) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Mistake (Zlín) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Morčata na útěku (Brno) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
My10Planets (Ostrava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Nanosféra (Čáslav) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
On The Way (Bruntál) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Only For Life (Český Těšín) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Para (SK, Bratislava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Shadow Area (Strážnice) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
The Downhill (SK, Trnava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
The Fall of Ghostface (Opava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
The Places (Ostrava) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Thefly (Praha) - Ostrava, Dolní oblast Vítkovice 24.4. 2013
Para - Live in Bratislava 27.4. 2013
Confusion (Havířov) - Orlová, Futra 3.5. 2013
Countdown (BE, Brusel) - Orlová, Futra 3.5. 2013
Lamento (Havířov) - Orlová, Futra 3.5. 2013
Vysoké napětí (Vsetín) - Havířov, U Šimaly 7.5. 2013
Social Party (Opava) - Havířov, U Šimaly 7.5. 2013
3 tečky (Havířov) - Havířov, U Šimaly 7.5. 2013
Empty Pipen (Ostrava) - Havířov, U Šimaly 7.5. 2013
Ikar (Havířov) - Havířov, JAZZ 11.5. 2013
Rumštajn (Havířov) - Havířov, JAZZ 11.5. 2013
Sorefingers (Havířov) - Havířov, JAZZ 11.5. 2013
Adam Bomb - Live in Bratislava 13.5. 2013
The Sin of Lilith (Orlová) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 18.5. 2013
Gagarin (Havířov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 18.5. 2013
Hledání (Orlová) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 18.5. 2013
Kulma (Ostrava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 18.5. 2013
Lamento (Havířov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 18.5. 2013
Daniel Mrózek and The Silly Joker (Havířov) - Havířov, JAZZ 29.5. 2013
Totální skrat (Opava) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 31.5. 2013
Utoma doma (Rychvald) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 31.5. 2013
King Diamond - Live in Bratislava 31.5. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 31.5. 2013
Lucky Random - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 31.5. 2013
Xindl X (Praha) - Havířov, Náměstí Republiky 1.6. 2013
Depakine Chrono - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.6. 2013
Esazlesa (Plzeň) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 1.6. 2013
Charlie Straight (Třinec) - Havířov, Náměstí Republiky 1.6. 2013
Only For Life (Český Těšín) - Karviná, park Boženy Němcové (Lodičky) 7.6. 2013
Ajdontker (Havířov) - Karviná, park Boženy Němcové (Lodičky) 7.6. 2013
Fusion Karviná (Karviná) - Karviná, park Boženy Němcové (Lodičky) 7.6. 2013
Great Much (Karviná) - Karviná, park Boženy Němcové (Lodičky) 7.6. 2013
Meybe (Frýdek-Místek) - Dobrá, Cyklobar 8.6. 2013
Ajdontker (Havířov) - Dobrá, Cyklobar 8.6. 2013
Líheň (Frýdek-Místek) - Dobrá, Cyklobar 8.6. 2013
Máma mele maso (Dobrá) - Dobrá, Cyklobar 8.6. 2013
The Sin of Lilith (Orlová) - Ostrava, Důl Hlubina 12.6. 2013
Memoary (Karviná) - Ostrava, parkoviště před vodním areálem 14.6. 2013
Splaš můru (Šenov) - Šenov, Horizont 15.6. 2013
3 tečky (Havířov) - Šenov, Horizont 15.6. 2013
Amorfia (Český Těšín) - Šenov, Horizont 15.6. 2013
Cherry Bombs (Orlová) - Šenov, Horizont 15.6. 2013
Banjo Band Ivana Mládka - Ostrava, parkoviště před vodním areálem 14.6. 2013
Black And Blue (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 27.6. 2013
Forgotten Voices (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 27.6. 2013
Jo Riittää! (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 27.6. 2013
Trochumoc (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 27.6. 2013
The Lights of Reims (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 27.6. 2013
B.U.T.T! (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Bad Jokers (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Bratrova svatba (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Dolls In The Factory (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Drumfm (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, U Arnošta 29.6. 2013
Kapriola (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Kujóni (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, U Arnošta 29.6. 2013
Mletý standard (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Pokustone (Hukvaldy) - Frýdek-Místek, U Arnošta 29.6. 2013
Za hranicemi ticha (Ostrava) - Frýdek-Místek, U Arnošta 29.6. 2013
René Souček (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Slepí křováci (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Tomáš Kočko & orchestr (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Under The Skin (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, areál TJ Slezan 29.6. 2013
Cherry Bombs (Orlová) - Ostrava, Chlív 13.7. 2013
Noizztoy (Ostrava) - Ostrava, Chlív 13.7. 2013
Nothing I.N.C. (Pardubice) - Ostrava, Chlív 13.7. 2013
Toxic Run (Dolní Lutyně) - Ostrava, Chlív 13.7. 2013
All The Shelters (FR, Strasbourg) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Corposant (Brno) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Crushing Caspars (DE, Rostock) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Noostak (Havlíčkův Brod) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Otherside (Ostrava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Primary Resistance (Ostrava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Princess Knocked Out The Gardener (SK, Bratislava)- Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
Sold My Soul (Hulín) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
The Truth Is Out There (Ostrava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 19.7. 2013
All Faces Down (AT, Vienna) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Behind Our Walls (Ostrava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Eris Is My Homegirl (PL, Lublin) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Gagarin (Havířov) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Gap In The Story (Ostrava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Marina (Praha) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Scarlett Avenue (Opava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Shrill Whispers (SK, Bratislava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Sunset Trail (Olomouc) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
The Fall Of Ghostface (Opava) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
The Juliet Massacre (IT, Vasto) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
To Leave A Trace (UA, Lutsk) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Resident Of Mind (DE) - Fulnek, autokemp Jerlochovice 20.7. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Černá louka 7.8. 2013
Banda Rebelia (Kopřivnice) - Studénka, Brouzdák 16.8. 2013
Revolta (Ostrava) - Studénka, Brouzdák 16.8. 2013
Otrávená generace (Karviná) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
3 tečky (Havířov) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
Aggressive Tyrants (Světlá nad Sázavou) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
The Neunikneš (Ostrava) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
Vysoké napětí (Vsetín) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
Otvoreni Prelom (SRB, Senta) - Vendryně, Vápenka 23.8. 2013
Dáša fon fľaša (SK, Stránske) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Škoda 120 (Brno) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Confusion (Havířov) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Splaš můru (Šenov) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Hibakusha (Orlová) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Kauflant (Kopřivnice) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Na pokraji debility (Třinec) - Vendryně, Vápenka 24.8. 2013
Abraxas (Praha) - Šenov, jarmark 31.8. 2013
Jiří Erlebach (Havířov) - Šenov, jarmark 31.8. 2013
Kabát Revival (Ostrava) - Šenov, jarmark 31.8. 2013
Vilém Čok & Bypass (Praha) - Šenov, jarmark 31.8. 2013
Splaš můru (Šenov) - Ostrava, Hudební bazar 5.9. 2013
Gagarin (Havířov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 13.9. 2013
Ex-Tend (Ostrava) - Šenov, Horizont 21.9. 2013
Snadné pohyby (Ostrava) - Šenov, Horizont 21.9. 2013
Splaš můru (covery) (Šenov) - Šenov, Horizont 21.9. 2013
Splaš můru (Šenov) - Šenov, Horizont 21.9. 2013
Salamandra (Ostrava) - Ostrava, Barrák 18.10. 2013
Animals In Town (Petřvald) - Ostrava, Chlív 1.11. 2013
Carpatia Castle (Most) - Ostrava, Chlív 1.11. 2013
Greedy Invalid (Nový Jičín) - Ostrava, Chlív 1.11. 2013
Apple Juice (Praha) - Ostrava, Barrák 2.11. 2013
Degradace (Ostrava) - Ostrava, Barrák 2.11. 2013
N.V.Ú. (Hradec Králové) - Ostrava, Barrák 2.11. 2013
Plexis (Praha) - Ostrava, Barrák 2.11. 2013
Kritická situace (Praha) - Praha, Lucerna Music Bar 9.11. 2013
Garlands (Frýdlant nad Ostravicí) - Frýdek-Místek, Sokolík 15.11. 2013
Houpací koně (Ústí nad Labem) - Frýdek-Místek, Sokolík 15.11. 2013
Leto (Olomouc) - Frýdek-Místek, Sokolík 15.11. 2013
Ajdontker (Havířov) - Ostrava, Hudební bazar 19.11. 2013
Meybe (Frýdek-Místek) - Ostrava, Hudební bazar 19.11. 2013
Pajoche (Brno) - Ostrava, Hudební bazar 19.11. 2013
Awrizis (Havířov) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Jo Riittää! (Frýdek-Místek) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Nahum (Ostrava) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Snadné pohyby (Ostrava) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Splaš můru (Šenov) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Zatrest (Olomouc) - Ostrava, Chlív 22.11. 2013
Splaš můru (Šenov) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 28.11. 2013
Vydrapená bužírka Punk System (Trenčín) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 28.11. 2013
Vypsaná fixa (akusticky) (Pardubice) - Ostrava, Plan B Hardcore Cafe 28.11. 2013
Ajdontker (Havířov) - Havířov, Jazz 29.11. 2013
Bags (Strakonice) - Havířov, Jazz 29.11. 2013
Fell On Mad Days (Frýdlant nad Ostravicí) - Havířov, Jazz 29.11. 2013
SG (Sjetý gumy) (Ostrava) - Havířov, Náměstí Republiky 2.12. 2013
Vilém Čok & Bypass (Praha) - Havířov, Náměstí Republiky 5.12. 2013
Fossil (Havířov) - Havířov, Jazz 6.12. 2013
Kreyson (Praha) - Havířov, Náměstí Republiky 6.12. 2013
Leona Machálková (Praha) - Havířov, Náměstí Republiky 6.12. 2013
Burma Jones (Plzeň)) - Havířov, Náměstí Republiky 7.12. 2013
Buty (Ostrava) - Havířov, Náměstí Republiky 14.12. 2013
Splaš můru (akusticky) (Šenov) - Šenov, Horizont 14.12. 2013
Tomáš Kočko & orchestr (Frýdek-Místek) - Havířov, Náměstí Republiky 14.12. 2013
Claymore (Štětí) - Havířov, Náměstí Republiky 18.12. 2013
Ravers (Havířov) - Havířov, Náměstí Republiky 18.12. 2013
Bandaband (Ostrava) - Havířov, Náměstí Republiky 20.12. 2013
Robert Křesťan a Druhá tráva - Havířov, Náměstí Republiky 20.12. 2013
Heidi Janků - Havířov, Náměstí Republiky 21.12. 2013
Jakub Tichý (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, Sokolík 26.12. 2013
Jo Riittää! (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, Sokolík 26.12. 2013
Mletý standard (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, Sokolík 26.12. 2013
The Snopl (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, Sokolík 26.12. 2013
Trochu moc (Frýdek-Místek) - Frýdek-Místek, Sokolík 26.12. 2013
Ill Crow (Havířov) - Havířov, U Šimaly 27.12. 2013
Otrávená generace (Karviná) - Havířov, U Šimaly 27.12. 2013
Rozvrat rodin (Havířov) - Havířov, U Šimaly 27.12. 2013
Špinavé spodní prádlo (Olomouc) - Havířov, U Šimaly 27.12. 2013